Adelaide High School Squash Competition
Division 1/2/3 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 31 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | D2 Heritage (2) | 63 | D2 Pembroke | 4:00pm PAC (School) | 12 |
2 | D1 PAC (1) | 58 | 4:00pm | BYE | |
3 | D3 St Ignatius (1) | 48 | D2 St Peters (2) | 4:00pm PAC (School) | 16 |
4 | D1 Heritage (1) | 46 | D1 St Peters (1) | 4:00pm Next Generation | 6 |
5 | D2 PAC (2) | 44 | D3 Rostrevor | 4:00pm PAC (School) | 16 |
6 | D1 St Peters (1) | 34 | D1 Heritage (1) | 4:00pm Next Generation | 10 |
7 | D2 Pembroke | 23 | D2 Heritage (2) | 4:00pm PAC (School) | 4 |
8 | D2 St Peters (2) | 2 | D3 St Ignatius (1) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
9 | D3 Rostrevor | 2 | D2 PAC (2) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
10 | D3 PAC (3) | 0 | D3 St Ignatius (2) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
11 | D3 St Ignatius (2) (Withdrawn) | 0 | D3 PAC (3) | 4:00pm PAC (School) | 0 |
Year 10 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 31 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | Heritage | 52 | St Ignatius (1) | 4:00pm Kensington Y | 12 |
2 | Pembroke | 36 | 4:00pm | BYE | |
3 | St Ignatius (2) | 32 | St Peters | 4:00pm Kensington Y | 11 |
4 | St Peters | 22 | St Ignatius (2) | 4:00pm Kensington Y | 5 |
5 | St Ignatius (1) | 18 | Heritage | 4:00pm Kensington Y | 4 |
Year 9 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 31 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | PAC (2) | 72 | Heritage (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 13 |
2 | PAC (1) | 51 | 4:00pm | BYE | |
3 | Heritage (1) | 34 | St Peters (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 15 |
4 | St Peters (1) | 33 | Pembroke | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 13 |
5 | St Peters (2) | 20 | Heritage (1) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 1 |
6 | Pembroke | 17 | St Peters (1) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 3 |
7 | Heritage (2) | 13 | PAC (2) | 4:00pm Ingle Farm Squash Club | 3 |
Year 8 North East Schedule Full Results View Teams Spares Rankings Stats
STANDINGS | LAST ROUND May 31 | ||||
---|---|---|---|---|---|
Pos. | Name | Pts. | Against | Where & When | Pts |
1 | Heritage | 63 | St Peters (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 12 |
2 | St Ignatius (2) | 54 | Pembroke (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 13 |
3 | Pembroke (1) | 50 | Rostrevor | 4:00pm ARC Campbelltown | 16 |
4 | St Ignatius (1) | 38 | St Peters (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 15 |
5 | St Peters (2) | 33 | St Ignatius (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 1 |
6 | Pembroke (2) | 32 | St Ignatius (2) | 4:00pm ARC Campbelltown | 3 |
7 | St Peters (1) | 22 | Heritage | 4:00pm ARC Campbelltown | 4 |
8 | Rostrevor | 16 | Pembroke (1) | 4:00pm ARC Campbelltown | 0 |